Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Plakaty z napisami - na początku było słowo

Słowa mają ogromną moc. Mogą dodać otuchy w trudnych chwilach, rozbawić do łez, wzruszyć, zranić, skłonić do refleksji… Pismo stoi u podstaw ludzkiej komunikacji. Kiedyś w formie obrazkowej, a od dawna właśnie jako słowa, składane w zdania, a te w listy (coraz rzadziej), maile (coraz częściej), teksty piosenek, artykuły prasowe czy powieści. Niosą ze sobą emocje i informacje. Właśnie siła słowa stała się dla nas inspiracją do stworzenia kolekcji plakaty z napisami oraz elementami typograficznymi. Plakaty z sentencjami i cytatami to obok sztuki hand letteringu jeden z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Pasują zarówno do salonu, jak i sypialni, kuchni, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Opatrzone kolorowymi lub czarno-białymi grafikami i zdjęciami pozwalają nam lepiej wyrazić siebie i nadać naszym wnętrzom oryginalną i bardzo osobistą nutę. Plakaty napisy to też fantastyczny pomysł na wystrój biura. Często zapominamy o dekoracji tego typu pomieszczeń, gdyż ich główną zaletą ma być ich praktyczność. O ile jednak przyjemniej pracuje się w pomieszczeniu, które po prostu ładnie wygląda! A jeśli do tego dekoracje niosą ze sobą jakieś ciekawe lub zabawne przesłanie, to tym lepiej. Zainspiruj się naszą kolekcją plakaty z napisami na ścianę!

Plakat typograficzny i z symbolami - minimum słów, maksimum treści, idealne na prezent

Czasem nie potrzeba wielu słów, by wyrazić to, co nam w duszy gra. Zabawna grafika z krótkim napisem, plakat typograficzny z literami, mapa Twojego ulubionego miasta z jego nazwą czy kolorowy ananas z podpisem, który urozmaici nudną ścianę w kuchni. Pomysłów na łączenie słów z obrazem nam nie brakuje. Nie musisz nam wierzyć na słowo, zobacz naszą kolekcję! Poza tym plakaty z napisami to również fantastyczny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Czy to ślub, rocznica czy urodziny - plakaty z napisami, a w szczególności plakaty z sentencjami, będą idealnym pomysłem na gustowny podarunek dla każdego, kto ceni sobie piękne wnętrza. Osoby dobrze zorganizowane i kochające porządek na pewno ucieszą się z kalendarza w formie plakatu. Będą mogły z łatwością zaplanować każdy dzień i nie umknie im żadna ważna data. Uniwersalnym i spersonalizowanym prezentem będzie natomiast plakat ze znakami zodiaku utrzymany w minimalistycznym stylu. Ponadto plakat typograficzny to doskonały prezent, który pozwoli wyrazić myśli i emocje, które czasem tak trudno ująć w słowa.

Plakaty z napisami

2 produktów

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Ale dobry design inspirowany zarówno obrazem, jak i słowem - może być stokroć ciekawszy! Poznaj nasze plakaty przedstawiające teksty i symbole. Odkryj stylizowane napisy, śmieszne cytaty, zabawne motta. Co przemówi do Ciebie bardziej: artystyczne zabawy z typografią, motywacyjne teksty z głębszym przesłaniem czy humorystyczne podpisy wywołujące uśmiech na twarzy?