Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Góry, lasy czy jeziora? Zainspiruj się naturą i wybierz plakat dla siebie!

W miejskiej dżungli czasem trudno jest złapać oddech. Za oknem ciągnące się w nieskończoność blokowiska, sznury samochodów, szklane biurowce, szare chodniki... Przestrzeń miejska nie zawsze nam sprzyja, brakuje terenów zielonych, a zabudowany krajobraz ogranicza pole widzenia. W końcu patrzymy co najwyżej na własne buty i jarzące się neonami wystawy sklepowe. A przecież przyroda powinna być bliska człowiekowi, bo to właśnie od jej obecności w dużej mierze zależy jakość naszego życia! Z myślą o powrocie do natury przygotowaliśmy kolekcję plakatów z motywami przyrodniczymi. Plakaty pejzaże w Twoim domu będą fantastycznie kontrastować z urbanistycznym krajobrazem za oknem. Może nie zmienimy dzięki temu świata, jednak z pewnością odmienimy Twoje ściany! Spragnione malowniczych widoków oko ucieszy plakat las utrzymany w ciemnozielonej kolorystyce. Górskie krajobrazy zapierające dech w piersiach, gorące piaski pustyni oraz letnia łąka usiana kwiatami to kolejne motywy kolekcji plakaty natura, które ożywią twoje wnętrza. Najlepszy efekt osiągniesz, łącząc ze sobą plakaty pejzaże w minigalerie ścienne.

Plakat kosmos czyli o dwóch takich, co… udekorowali ściany

Ziemia to niewątpliwie niesamowita planeta. Wiemy już o niej całkiem sporo, a przecież wciąż pozostało tyle do odkrycia! Od zawsze intryguje nas jednak również to, co znajduje się poza nią, w przestrzeni kosmicznej: Księżyc, Słońce, inne planety, czarne dziury… Kosmos kryje w sobie wiele tajemnic. Naszą kolekcję plakaty natura przygotowaliśmy również z myślą o tych małych i dużych odkrywcach galaktyki. Merkury, Wenus, Mars, Jowisz oraz inne ciała niebieskie mogą być teraz na wyciągnięcie ręki. Stylowy plakat układ słoneczny będzie oryginalną dekoracją np. pokoju młodzieżowego. Plakat kosmos świetnie sprawdzi się również jako ozdoba ścian w biurze czy salonie, ma również walor edukacyjny. Dzięki naszym posterom pokażesz swoją pasję i podkreślisz indywidualny charakter Twojego wnętrza. Ponadto plakaty planety najlepiej będą prezentować się razem, w formie galerii ściennej. Dobierz do nich eleganckie i minimalistyczne ramki, wybierz wersję z białym marginesem lub passe-partout, które wyeksponują dany motyw.

Plakaty - Natura

152 produktów

Natura to niewyczerpane źródło artystycznych inspiracji. Kolorowe i czarno-białe fotografie oraz nowoczesne grafiki przedstawiające piękno różnorodnych krajobrazów będą idealne dopełnieniem każdego wnętrza, a dodatkowo wprowadzą do Twojego mieszkania element spokoju, równowagi i harmonii. Poczuj siłę płynącą ze wzburzonego oceanu czy majestatycznych gór i lasów - zakochaj się w naszych plakatach inspirowanych naturą!
Plakat Mars [Poster]

Plakat "Mars [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Mewa [Poster]

Plakat "Mewa [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Wenus [Poster]

Plakat "Wenus [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Monolit [Poster]

Plakat "Monolit [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Ślad [Poster]

Plakat "Ślad [Poster]"

Cena od: 29,00 zł