Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Jesienne dekoracje - plakaty inspirowane jesienią

Wielkimi krokami zbliża się jesień - czas kolorowych, spadajacych liści, chłodnych poranków, mgieł i wędrówek w poszukiwaniu grzybów. To także znakomity czas na zmianę wystroju mieszkania, a my mamy sposób na niezwykłą metamorfozę każdego wnętrza z wykorzystaniem niezwykłych jesiennych dekoracji. Zapraszamy Was do magicznego świata jesiennych plakatów od stiledo. Dzięki nim wyczarujesz atmosferę jesiennego nastroju w kilka minut. Dekoracja wnętrza powinna także odzwierciedlać nasze nastroje, a jak wiemy często są one zależne od aury panującej za oknem. Jesień przywołuje na myśl wielokolorowe liście, które już niebawem spadną z drzew, aromatyczne potrawy z dyni, leśne wędrówki czy tajemnicze, mgliste pejzaże. Jesienne dekoracje, zaprojektowane przez naszych utalentowanych grafików, to zbiór wyjątkowych inspiracji tą niezwykłą porą roku. Każdy wzór, dostępny w galerii stiledo, drukowany jest na wysokiej jakości papierze, z dobraną według własnego uznania ramą. Dzięki technologii full HD nasze jesienne plakaty odznaczają się wyjątkową kolorystyką i doskonałym odwzorowaniem konturów. Zawieszka zamontowana z tyłu plakatu pozwoli Ci na szybkie zamontowanie dekoracji na ścianie. Przekonaj się jak niewiele potrzeba, aby wprowadzić niezwykły klimat jesieni w Twoich czterech kątach.

Plakaty jesieni – wyjątkowe ozdoby, które wprowadzą Cię w jesienny klimat

Jesienne grafiki sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu – wkomponują się zarówno w surową estetykę stylu industrialnego jak i w sentymentalny wystrój vintage. Plakaty jesienne wprowadzą do wnętrza niezwykłe kolory przemijającego czasu, natomiast plakaty z motywem leśnym odświeżą wygląd każdego pomieszczenia i wyciszą po długim i stresującym dniu. W naszej jesiennej ofercie znajdziesz zarówno motywy botaniczne w kolorach złotej jesieni oraz w bardziej stonowanej palecie pastelowych barw. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się plakaty zarówno w wersji oprawionej jak i bez ramy. Dla osób poszukujących wysmakowanych dekoracji, przygotowaliśmy również opcję z passe-partout. Wszystkie plakaty z motywem jesieni są dostępne w kilku rozmiarach – możesz zamówić kilka mniejszych grafik i skomponować z nich fantastyczną galerię ścienną lub postawić na jedną dekorację w dużym formacie. Czy czujesz już zapach jesieni? Zajrzyj do galerii stiledo i pozwól, aby nasze dekoracje na tę porę roku oczarowały Cię niezwykłymi kolorami i wprowadziły w tajemniczy i nieporównywalny z niczym nastrój.

Jesienne plakaty

9 produktów

Nostalgiczna jesień to nieskończone źródło inspiracji. Ciepłe, wyraziste kolory, mgliste krajobrazy, tajemnicze leśne ścieżki... Zaczerpnęliśmy z tej pory roku to, co najpiękniejsze i tak powstała kolekcja plakatów jesiennych, które chętnie oddajemy w Wasze ręce. Myślą przewodnią stały się motywy zwierzęce i leśne. Wprowadź nostalgiczne nastroje do swojego mieszkania wraz z nadejściem tej magicznej jesieni.