Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Plakaty fotograficzne - udekoruj ściany profesjonalnymi zdjęciami

Kiedyś robienie zdjęć, szczególnie tych rodzinnych, było ważnym rytuałem i wiązało się z wyprawą całej familii w odświętnych strojach do zakładu fotograficznego. Dziś ważne dla nas chwile możemy w każdym momencie zapisać w pamięci naszego telefonu, nieudane ujęcia skasować, powtórzyć, poprawić w programie graficznym. Często zostają one jednak tylko w formie elektronicznej, ponieważ jest ich zbyt wiele lub brak nam umiejętności profesjonalisty, a co za tym idzie, ich jakość pozostawia wiele do życzenia. W stiledo stawiamy przede wszystkim na jakość i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję Plakaty Fotograficzne, w której znajdziesz najciekawsze zdjęcia o różnej tematyce. Każdy poster to oryginalne ujęcie fragmentu architektury, zapierającego dech w piersiach pejzażu, piękna ludzkiego ciała czy tajemniczego świata przyrody. Zadbaliśmy o to, by każdy plakat fotograficzny od stiledo był wyjątkowy. Każda kompozycja przygotowana została z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Gwarantujemy, że dzięki niecodziennej perspektywie nawet przedmioty codziennego użytku będą wyglądać jak dzieła sztuki. Zapoznaj się z naszą kolekcją!

Fotografie na ścianę - chwile zamknięte w ramie

W naszej ofercie znajdziesz zarówno fotografie w stonowanych, czarno-białych barwach, jak i intensywnych kolorach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz dekorację do ścian w swoim mieszkaniu. Aby urozmaicić aranżację, możesz pokusić się o zestawienie ze sobą kilku plakatów fotograficznych. Skomponuj małą galerię ścienną, dobierając obrazy o współgrających ze sobą motywach i kontrastujących barwach. Nada to twojemu wnętrzu dynamiczny charakter. Motyw intensywnie niebieskich, spienionych fal będzie fantastycznie wyglądał w połączeniu z małą łódką na spokojnych wodach i romantycznym molo w stonowanych barwach. Plakaty fotograficzne z bliskimi ujęciami soczyście zielonych liści połącz z podobnymi motywami w odcieniach szarości. Miłośnicy symetrii i pięknej formy z kolei z pewnością docenią zdjęcia nowoczesnej architektury czy też czarno-białe fotografie przedstawiające tancerzy w ruchu i piękno ludzkiego ciała. Plakaty zdjęcia pozwalają zamknąć w ramie wyjątkowe momenty i dostrzec szczegóły, które na co dzień być może nam umykają. Dzięki naszym plakatom fotograficznym będziesz mieć świat niemal w zasięgu ręki.

Plakaty - Fotografie

200 produktów

Dyskretny urok fotografii to ponadczasowe, klasyczne piękno, które w nowoczesnej, plakatowej oprawie ozdobi Twoje wnętrze i doda mu charakteru. Poznaj naszą wyjątkową kolekcję plakatów inspirowanych współczesną fotografią - odnajdź wśród nich dobrze Ci znane, klasyczne ującia i... odkrywaj wciąż nowe motywy! Wszystkie plakaty z kolekcji możesz dowolnie komponować ze sobą i tworzyć oryginalne galerie ścienne.
Plakat Goryl [Poster]

Plakat "Goryl [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Meta [Poster]

Plakat "Meta [Poster]"

Cena od: 29,00 zł
Plakat Rolex [Poster]

Plakat "Rolex [Poster]"

Cena od: 29,00 zł