Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obrazy vintage – nowoczesne dekoracje z nutką przeszłości

Dekoracje z nutką przeszłości cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Z myślą o tych, którzy lubią styl minionych lat, przygotowaliśmy w stiledo oryginalną kolekcję zawierającą obrazy vintage. Paleta dostępnych motywów jest bogata, dzięki czemu każdy powinien znaleźć w niej dekorację, która najlepiej odpowiada jego preferencjom i pasuje do konkretnej przestrzeni. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, pewnie przypadną Ci do gustu obrazy retro z delikatnymi motywami roślinnymi, pasujące praktycznie do każdego wnętrza. A może szukasz sposobu na personalizację salonu czy pokoju gościnnego poprzez podkreślenie własnych pasji i zainteresowań? W takim przypadku sprawdzą się obrazy w stylu vintage przedstawiające auta samochody lub rowery z dawnych lat. Ciekawą propozycją są sentymentalne obrazy retro, przedstawiające znane zabytki czy zaułki wielkich miast. Personalizacji salonu, jadalni czy kuchni możesz także dokonać dzięki obrazom z zabawnymi czy poważnymi napisami. To tylko niektóre z naszych propozycji.

Obrazy retro - eleganckie dekoracje w stiledo

Obrazy w stylu vintage w sklepie stiledo to na ogół dekoracje w stonowanych kolorach. Dominuje tutaj biel, szarość, kolor sepii czy cieszące się ogromną popularnością połączenie bieli z czernią. Takie dekoracje ścienne sprawią, że Twoje wnętrze mieszkalne czy biurowe nabierze stylu i niezwykłego charakteru. Oryginalne obrazy w stylu retro nie tylko upiększą przestrzeń ciekawym motywem, ale też wniosą do niej nowe emocje. Jeśli lubisz eksperymenty w dziedzinie dekoracji wnętrza, możesz postawić na obrazy w formie tryptyków i dekoracje złożone z większej liczby części. Stwarzają one większe możliwości w aranżacji wnętrza, w porównaniu z obrazami jednoczęściowymi. Obrazy w stylu retro, w postaci tryptyku mogą zostać umieszczone na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości, natomiast dekoracje wieloczęściowe – w pionie lub w poziomie. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i oczekiwań. Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na uzupełnienia aranżacji, odwiedź naszą kolekcję obrazów vintage – znajdziesz tutaj dodatki pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i do bardziej klasycznych aranżacji.

Obrazy vintage i retro

47 produktów

W naszej kolekcji znajdziesz bogatą ofertę obrazów vintage i retro, które pozwolą Ci stworzyć niebanalną aranżację w Twoim mieszkaniu. Pośród różnorodnych motywów znajdują się ciekawe inspiracje poprzednimi epokami: samochody retro, artystyczne mapy świata czy czarno-białe fotografie. Styl vintage nieprzerwanie plasuje się w czołówce trendów dekoracyjnych. Odkryj nasze propozycje wzorów retro na obrazach!