Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Portrety, akty kobiece - nowoczesne obrazy na płótnie

Obrazy ludzi to niecodzienna i intrygująca kolekcja dekoracji ściennych. W stiledo oferujemy eleganckie portrety, romantyczne akty kobiece i inne obrazy z postaciami ludzkimi. Dzięki tego typu dekoracjom ściennym Twoje wnętrze z pewnością nabierze zupełnie nowego charakteru. Odpowiednio dobrane obrazy postaci ze sklepu stiledo wniosą do Twojej przestrzeni mieszkalnej czy biurowej zmysłowość, erotyzm, nutkę tajemniczości czy dynamikę. Możesz wybierać pomiędzy eleganckimi obrazami w bardziej stonowanych barwach, a obrazami w intensywnych zdecydowanych kolorach, dzięki którym ożywisz nudne czy przygnębiające wnętrze. W naszej oryginalnej kolekcji nie brakuje tryptyków i obrazów wieloczęściowych, stwarzających większe możliwości w zakresie dekoracji wnętrza i zapraszających do eksperymentowania, w oparciu o własne preferencje i wyobraźnię. Obrazy postaci w formie tryptyków można zawiesić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości, zaś dekoracje wieloczęściowe – w pionie lub poziomie.

Obrazy postaci we wnętrzach

Oferowane przez nas obrazy z postaciami ludzkimi jako dekoracje ścienne sprawdzają się we wnętrzach różnego typu, niezależnie od przeznaczenia konkretnej przestrzeni. Obrazy akty ukazujące piękno ludzkiego ciała z pewnością wniosą nutkę romantyzmu i zmysłowości do Twojej sypialni. Akt kobiecy w bardziej stonowanych barwach, w szczególności w modnej ostatnio wersji czarno-białej dodatkowo uczyni Twoje wnętrze bardziej szykownym i eleganckim. Odpowiednio dobrany obraz - kobieta, portret czy inna dekoracja przedstawiająca postać ludzką, sprawdzi się także w salonie czy pokoju dziennym – tego typu dodatki, jako dekoracje w najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeniach, z pewnością zaskoczą Twoich bliskich i gości. Oryginalny portret doskonale pasować będzie do wnętrz publicznych – może stanowić ciekawe uzupełnienie aranżacji biura, restauracji, kawiarni, hotelu, urzędu czy salonu kosmetycznego. Odwiedź kolekcję stiledo i korzystaj z bogactwa możliwości dekoracyjnych, jakie stwarzają obrazy ludzi.

Obrazy - Postacie

98 produktów

Ludzkie ciało od zawsze było źródłem artystycznej inspiracji. Pełne tajemniczości portrety, nawiązujące do ołówkowych rysunków szkice sylwetek, skupienie na detalu: ustach, oczach, dłoniach... Wszystkie te motywy odnajdziesz teraz również w kolekcji obrazów od Stiledo. Znajdź swój ulubiony wzór i przekonaj się, że nawiązania do ludzkich postaci mogą być piękne -zarówno w nowoczesnej, jak i tej bardziej tradycyjnej odsłonie.