Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Pejzaż – Twój ulubiony krajobraz we wnętrzu

Kształty i barwy otaczającej nas przyrody, będącej źródłem pozytywnych emocji, od wieków zachwycały wielu i stanowiły inspirację dla malarzy, którzy uwieczniali krajobrazy w swoich dziełach. Nic więc dziwnego, że pejzaże to jeden z najpopularniejszych motywów w malarstwie i dekoracji wnętrz. Dla nas krajobrazy stały się inspiracją do stworzenia ciekawej kolekcji dekoracji ściennych, dzięki którym wniesiesz barwy przyrody do domu czy biura, i będziesz cieszyć się swoim ulubionym kawałkiem świata. Malownicze plaże, lasy, ośnieżone górskie szczyty, panoramy wielkich miast – w bogatej palecie motywów na pewno znajdziesz dekorację najlepiej odpowiadającą Twoim preferencjom i pasującą do konkretnego wnętrza. Obok obrazów jednoczęściowych, w kolekcji pejzaży nie brakuje tryptyków i dekoracji wieloczęściowych. Tryptyki i obrazy wieloczęściowe dadzą Ci jeszcze większe możliwości w zakresie dekoracji ścian – poszczególne elementy obrazu można powiesić na ścianie według własnych preferencji oraz potrzeb.

Pejzaże – uniwersalne dekoracje i pomysł na prezent

Obrazy pejzaże, jako oryginalne dekoracje ścienne, nadają się praktycznie do każdego wnętrza. Dzięki malarstwu pejzażowemu będziesz mógł upiększyć salon czy pokój dzienny, i stworzyć w swoich czterech ścianach przyjemną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Ciekawy pejzaż morski lub krajobraz przedstawiający góry przywoła wakacyjne wspomnienia i pozwoli Ci oderwać się od szarej codzienności. Z kolei sposobem na uzupełnienie aranżacji sypialni może być pejzaż przedstawiający zachód słońca – utrzymana w ciepłych barwach dekoracja wniesie nutkę romantyzmu do wnętrza i ociepli przestrzeń. Odpowiednio dobrany pejzaż sprawdzi się również jako dekoracja do wnętrz publicznych – znakomicie uzupełni aranżację biura, kawiarni, restauracji czy wnętrza hotelowego. Nowoczesny pejzaż to dekoracja, która spodoba się nie tylko miłośnikom sztuki, dlatego może on być nietuzinkowym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Jeśli lubisz pejzaże, nie powinieneś ograniczać się do kolekcji obrazów – ten popularny motyw znajdziesz także wśród innych typów dekoracji w stiledo.

Obrazy - Pejzaże

275 produktów

Natura jest najznakomitszym artystą tego świata i nieustannie zachwyca nas swomi wyjątkowymi dziełami. Dzięki kolekcji obrazów z krajobrazami, zapierające dech w piersi widoki mogą stać się częścią Twojej codzienności. Majestatyczne piękno gór, relaksujący bezkres oceanu, kojąca zieleń lasu czy zachwycające zachody słońca na Czarnym Kontynencie – odkryj nasze pejzaże i znajdź scenerię, która przemówi do Twoich zmysłów.