Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obraz miasta jako dekoracja ścienna

Miasta, ze swoją niezwykłą architekturą i specyficznym klimatem, od zawsze stanowiły inspirację dla artystów, w tym malarzy, którzy starali się oddać w swoich dziełach piękno budowli czy romantycznych zaułków. Obecnie motywy miejskie cieszą się dużą popularnością również w dziedzinie aranżacji i dekoracji wnętrz. Z myślą o miłośniczkach i miłośnikach wielkomiejskich klimatów i wszystkich tych, którzy cenią nowoczesne pomysły na wystrój mieszkania, przygotowaliśmy oryginalną kolekcję z obrazami miast. Nowy Jork, Londyn, Paryż – dzięki odpowiednio dobranemu obrazowi ze sklepu stiledo możesz upiększyć wnętrze i stworzyć namiastkę ulubionej metropolii w swoich czterech ścianach. Obrazy z tej kolekcji przedstawiają najbardziej znane cuda architektury - mosty, pałace i inne znane zabytki, wśród których znaleźć można także symbole wielkich stolic – takich, jak słynna wieża Eiffla. Oryginalny obraz Nowy Jork czy inny pejzaż miejski z naszej kolekcji to pomysł nie tylko na zaskakującą dekorację, ale także na niecodzienny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Pejzaż miejski: sposób na efektowne wnętrze

Obraz miasta to znakomita dekoracja do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Odpowiednio dobrany obraz z widokiem Paryża urozmaici wystrój salonu czy pokoju gościnnego. Stawiając na obrazy czarno-białe, wniesiesz do swojej przestrzeni nutkę elegancji i uczynisz wnętrze bardziej stylowym. Z kolei obraz miasta w tęczowych kolorach z pewnością ożywi i rozświetli salon. Bardzo efektownym pomysłem może być obraz w formie tryptyku lub dekoracji wieloczęściowej. Dekoracje złożone z kilku części pozwolą Ci odkryć nowe możliwości w aranżacji pomieszczeń. Jeśli jesteś miłośnikiem konkretnego miasta i lubisz podróże, warto sięgnąć po obrazy z miastami z jeszcze innego powodu: tego typu dekoracje umożliwią Ci personalizację wnętrza, poprzez pokazanie własnych zainteresowań i pasji. Obraz Londyn albo inny pejzaż miejski sprawdzi się również jako dekoracja do biur i innych wnętrz o charakterze publicznym. Dekoracje inspirowane wielkimi miastami pomogą stworzyć przyjemną atmosferę w restauracji, kawiarni czy hotelu.

Obrazy - Miasta

98 produktów

Nowy Jork, Paryż, a może Londyn? Wprowadź atmosferę inspirujących wielkich metropolii do swojego mieszkania! Jeśli lubisz klimat dużych miast, obrazy z wielkomiejską panoramą będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem dekoracyjnym. Twojej uwadze polecamy jednak również mniej oczywiste motywy: zdjęcia uroczych zakątków i uliczek czy artystyczne widoki miast inspirowane rysunkiem i akwarelą. Daj się im uwieść!