Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Mapa świata na ścianę: niecodzienny pomysł dekoracyjny

Któż z nas nie lubi odwiedzać odległych zakątków czy planować kolejnych wojaży? Z myślą o zapalonych podróżnikach i wszystkich tych, którzy lubią niebanalne pomysły, w sklepie stiledo przygotowaliśmy kolekcję - obraz z mapą świata. Odpowiednio dobrany obraz z mapą umożliwi Ci upiększenie wnętrza ciekawym motywem dekoracyjnym. W kolekcji stiledo znajdziesz zarówno mapy w stylu nowoczesnym, jak i dekoracje vintage z nutką przeszłości. Możesz ponadto wybierać pomiędzy rozmaitymi wersjami kolorystycznymi: mapa świata czarno-biała uczyni Twoją przestrzeń bardziej elegancką, natomiast obraz w intensywnych barwach ożywi nudną czy przygnębiającą przestrzeń. Ciekawy efekt możesz osiągnąć, stawiając na mapę w formie tryptyku lub obrazu wieloczęściowego. Obraz mapy świata w kilku częściach stwarza większe możliwości w zakresie dekoracji wnętrza i zaprasza do eksperymentowania, w oparciu o własne preferencje i wyobraźnię. Mapa świata obraz na ścianę może być zawieszony w jednej linii lub na jednej wysokości, zaś dekoracja wieloczęściowa – w pionie lub w poziomie.

Obraz mapy świata: dekoracje do różnych wnętrz

Obraz z mapą świata to dekoracja, która, z uwagi na ponadczasowość motywu, sprawdzi się we wnętrzach różnego typu. W przypadku salonu, pokoju gościnnego czy jadalni, elegancka mapa świata vintage lub inny motyw z kolekcji stiledo pozwoli Ci nie tylko stworzyć szykowną dekorację, ale także spersonalizować przestrzeń poprzez pokazanie pasji podróżniczej. Odpowiednio dobrany obraz na płótnie z mapą świata będzie strzałem w dziesiątkę także w przypadku pokoju dziecka czy nastolatka, bowiem dekoracje tego typu łączą w sobie walor estetyczny z edukacyjnym. Kolorowa mapa świata ze sklepu stiledo ożywi pokój Twojej pociechy i będzie stanowić pomoc w nauce geografii. Mapa świata na ścianę znajdzie zastosowanie także we wnętrzach o charakterze publicznym – tego typu dekoracje możesz z powodzeniem stosować jako uzupełnienie wystroju biura, kawiarni czy wnętrza hotelowego. Jeśli cenisz niebanalne rozwiązania w dekoracji ściennej, odwiedź kolekcję stiledo i korzystaj z możliwości, jakie dają Ci obrazy z mapami.

Obrazy z mapami świata

103 produktów

Istnieją dekoracje, które oprócz oczywistej funkcji estetycznej, potrafią rozbudzić nasze pasje i dodać nam skrzydeł do ich realizacji. Obrazy z mapami świata z pewnością należą do tego zacnego grona. Nawet jeśli dalekie wojaże pozostają póki co w sferze Twoich marzeń, warto postawić na wystrój wnętrza, który Cię zainspiruje i zachęci do działania. Świat stoi przed Tobą otworem – zrób pierwszy krok i ruszaj na jego podbój!