Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obrazy kwiaty: piękno przyrody w Twoim wnętrzu

Kwiaty stanowią niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych motywów w malarstwie. Piękno przyrody inspirowało artystów w różnych epokach. Motywy kwiatowe odnajdujemy w pejzażach, kompozycjach martwej natury oraz portretach. Dla nas kształty i barwy natury stały się inspiracją do przygotowania niezwykłej kolekcji dekoracji ściennych, w której znaleźć można obrazy kwiaty z różnorodnymi motywami i w najróżniejszych wersjach kolorystycznych. Kwiaty jako niebanalne dekoracje spełnią oczekiwania nie tylko miłośników sztuki, ale każdego, kto ceni sobie kontakt z przyrodą. Romantyczne róże, efemeryczne dmuchawce czy radosne słoneczniki – dzięki oferowanym przez nas obrazom uczynisz wnętrze piękniejszym i będziesz mógł podziwiać na ścianie Twój ulubiony kwiat nawet w środku zimy. Ważny jest wybór kolorystyki: obrazy botaniczne w intensywnych, zdecydowanych barwach ożywią wnętrze, zaś dekoracje w bardziej stonowanych kolorach pozwolą Ci połączyć świeżość i delikatność z nutką elegancji.

Obrazy z kwiatami: pomysł na dekorację i na prezent

Obrazy z kwiatami na płótnie uważane są za dekoracje o charakterze uniwersalnym, ponieważ pasują praktycznie do każdego wnętrza. Mogą z powodzeniem zdobić salon, pokój gościnny, jadalnię, a także kuchnię, biuro czy wnętrze kawiarni. Jeśli zależy Ci na szczególnie ciekawym efekcie dekoracyjnym, warto postawić na tryptyki i obrazy wieloczęściowe, dzięki którym odkryjesz nowe możliwości w dekoracji Twojej przestrzeni. Kwiaty obrazy w postaci tryptyków możesz bowiem umieścić na ścianie na różnej wysokości lub w jednej linii, zaś obrazy wieloczęściowe mogą mieć orientację poziomą lub pionową, w zależności od Twoich preferencji. Obrazy botaniczne w stiledo to pomysł nie tylko na dekorację wnętrza, ale także na nietuzinkowy prezent dla Twojej drugiej połówki czy znajomego. Dlaczego nie podarować bliskiej Ci osobie wspaniałego obrazu z motywem kwiatowym, zamiast tradycyjnego bukietu róż? Zalet obrazów z kwiatami jest naprawdę sporo. Jeśli zachwyca Cię piękno przyrody, odwiedź naszą kolekcję i stwórz kącik botaniczny w swoim wnętrzu, który pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Obrazy - Kwiaty i rośliny

343 produktów

Zamień własne cztery kąty w oazę relaksu, ubierając ściany w motywy kwiatowe i roślinne. Subtelne dmuchawce, eleganckie magnolie czy liście w soczystej zieleni wpiszą się w każdą stylistykę - ożywią aranżację klasyczną, przełamią surowość wnętrz industrialnych i podkreślą finezję pomieszczeń utrzymanych w estetyce shabby chic. O każdej porze roku wprowadzą powiew świeżości i wyczarują na Twojej ścianie prawdziwą wiosnę.