Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obrazy do jadalni

Wspólny posiłek to ważna część dnia, choć zwyczaj ten jest dziś coraz rzadziej pielęgnowany. Często brakuje nam czasu, by usiąść wspólnie przy stole i podzielić się wrażeniami z całego dnia. Tym bardziej więc powinniśmy zadbać o oprawę chwil spędzonych razem podczas obiadu czy kolacji. Niech nie będą zwyczajne, niech będą po prostu piękne! Z myślą o tych wszystkich zabieganych, którzy cenią sobie proste i estetyczne rozwiązania dekoracyjne, przygotowaliśmy kolekcję wydruków na wysokiej jakości płótnie, które gustownie ubarwią ściany jadalni i wprowadzą do niej przytulną atmosferę. Obrazy do jadalni od stiledo będą świetnym uzupełnieniem twojego wnętrza, a dzięki mnogości wzorów i kolorów z łatwością znajdziesz tu motyw, który skradnie twoje serce. W ofercie mamy zarówno malownicze krajobrazy - przepiękne zakątki Toskanii, romantyczne plaże i ukwiecone łąki, jak i nowoczesne grafiki czy miejskie panoramy. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy oryginalne obrazy do jadalni, które do złudzenia przypominają dzieła malowane ręcznie. Miłośnicy nowoczesnych grafik znajdą w naszej kolekcji obrazy do jadalni z motywami graffiti oraz piękne fotografie.

Znajdź idealny obraz do jadalni!

Nic tak nie wpływa na przytulny klimat w pomieszczeniu, jak kolory! Kompozycje kwiatowe od stiledo zaskakują harmonią oraz soczystością barw i idealnie nadają się do jadalni. Motywy roślinne będą świetnym rozwiązaniem także z innego powodu: łącząc ze sobą różne gatunki kwiatów oraz liście, można z łatwością tworzyć modne galerie ścienne. Ciekawym pomysłem na aranżację będzie też abstrakcyjny obraz do jadalni w ciepłych odcieniach złota, miedzi i brązu. Wspaniale będzie prezentował się w nowoczesnym wnętrzu. Miłośnikom skandynawskich klimatów polecamy obrazy do jadalni z motywem jelenia oraz minimalistyczne grafiki. Innym równie interesującym pomysłem na aranżację są wieloczęściowe obrazy do jadalni. W zależności od motywu poszczególne części można powiesić zarówno w jednej linii, jak i asymetrycznie, a nawet na różnych ścianach. Jako że jadalnia często jest połączona z salonem czy kuchnią, podczas wybierania dekoracji ściennych warto mieć na uwadze także obrazy czy inne dodatki, które zdobią te pomieszczenia. Dzięki temu zachowamy spójny styl w całym mieszkaniu. Zapoznaj się z naszą kolekcją i zadbaj o wyjątkowy klimat w jadalni.

Obrazy do jadalni

118 produktów

Szybkie tempo życia nie sprzyja wzmacnianiu więzów rodzinnych, dlatego warto celebrować chwile wspólnie spędzone przy stole. Zadbaj o stworzenie wyjątkowego klimatu podczas biesiadowania w rodzinnym gronie i postaw na stylowe dodatki. Nasze obrazy do jadalni wyróżniają się uniwersalnością, różnorodnością wzorów oraz ponadczasowym designem. Rozsmakuj się w dekoracjach Stiledo i zadbaj o wizualną stronę kulinarnej uczty!