Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obrazy Banksy i street art : sztuka ulicy we wnętrzach

Termin „street art” odnosi się do sztuki tworzonej w miejscu publicznym. Wielu kojarzy zapewne graffiti, pojawiające się często na murach miast i budzące nieraz kontrowersje. Najbardziej znanym artystą oddającym się sztuce ulicy jest Banksy, tworzący nieco prowokacyjne prace o tematyce społeczno-politycznej. Dla nas sztuka ulicy stała się inspiracją do stworzenia niebanalnej kolekcji dekoracji ściennych, zawierającej najsłynniejsze murale Banksy'ego i inne obrazy z motywem graffiti. Wśród naszych obrazów street art nie brakuje dekoracji w żywych, intensywnych barwach, dzięki którym można ożywić nudne kolorystycznie wnętrze, wnosząc do przestrzeni mieszkalnej czy biurowej radość i energię. Możesz też postawić na obrazy w bardziej stonowanych kolorach – miłośnikom eleganckich rozwiązań powinno przypaść do gustu popularne obecnie zestawienie bieli z czernią. Odpowiednio dobrany obraz Banksy'ego to propozycja dla tych, którzy cenią najbardziej nowoczesne oblicze sztuki i pragną odmienić wystrój swojego wnętrza.

Obrazy młodzieżowe i inne dekoracje street art

Dekoracje inspirowane sztuką ulicy nadają się do wnętrz różnego typu. Ważne, aby wybrać optymalny motyw, mając na uwadze własne preferencje, charakter konkretnego wnętrza i pożądany efekt. Obrazy młodzieżowe w intensywnych, zdecydowanych barwach sprawdzą się jako uzupełnienie aranżacji pokoju nastolatka. Banksy obraz może stanowić niebanalny dodatek do salonu czy pokoju gościnnego. Banksy dziewczynka z balonikiem lub inna dekoracja z naszej kolekcji pozwoli Ci upiększyć salon niebanalnym motywem i podkreślić nowoczesny styl aranżacji. Tego typu obraz graffiti, skłaniający do refleksji, może być też sposobem na pokazanie zainteresowania problemami społeczno-politycznymi czy konkretnego nastawienia do rzeczywistości. Oferowane przez nas reprodukcje prac Banksy'ego można z powodzeniem stosować nie tylko w aranżacji domu, ale także wnętrz o charakterze publicznym: obrazy street art sprawdzą się w przypadku nowoczesnego biura, hipsterskiej kawiarni czy pubu.

Obrazy - Banksy i street art

85 produktów

Dzięki twórczości Banksy'ego sztuka uliczna zyskała zupełnie nowe oblicze: dziś street art kojarzy nam się już niemal wyłącznie z kontrowersyjnymi, ale dającymi do myślenia dziełami tego artysty. Wiele z nich odnajdziesz w ofercie Stiledo - dziewczynka z balonikiem, policjant czy szympans to motywy, których nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Zainspiruj się tą wyjątkową kolekcją i wybierz oryginalną, nowoczesną dekorację do swojego wnętrza!