Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Obrazy na płótnie – sposób na efektowną aranżację

Każde wnętrze wymaga odpowiednich dekoracji ściennych, które pozwalają nie tylko cieszyć się pięknem, ale tworzą także przyjemną atmosferę w czterech ścianach. Do najpopularniejszych dekoracji ściennych należą niewątpliwie obrazy. Chcesz zaprosić odrobinę sztuki do Twojego wnętrza, uczynić przestrzeń bardziej stylową i zaskoczyć gości niecodziennym rozwiązaniem dekoracyjnym? Może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? W naszej kolekcji znajdziesz obrazy na płótnie, zróżnicowane pod względem techniki, motywu i kolorystyki. Oprócz obrazów jednoczęściowych, oferujemy tryptyki i obrazy współczesne złożone z większej liczby części. Tryptyki i obrazy wieloczęściowe dadzą Ci większe możliwości w zakresie dekoracji wnętrza, zapraszając do eksperymentowania: obraz w formie tryptyku możesz zawiesić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości, zaś wieloczęściowy wydruk na płótnie – w pionie lub poziomie, w zależności od Twoich preferencji. Dzięki tak bogatej palecie możliwości bez problemu znajdziesz obraz pasujący do Twojego wnętrza.

Obrazy na ścianę – oryginalne dekoracje do każdego wnętrza

Twoje wnętrze wydaje Ci się nudne i szukasz sposobu na to, by nadać mu zupełnie nowego charakteru, bez skomplikowanych i pracochłonnych zabiegów? Obrazy na ścianę będą tutaj strzałem w dziesiątkę. Nasze nowoczesne dekoracje pasują praktycznie do każdego pomieszczenia – zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i do bardziej klasycznych aranżacji. Sprawdzą się w przestrzeniach mieszkalnych i wnętrzach publicznych. Cała sztuka w tym, aby odpowiednio wybrać motyw i kolor obrazu. Jeśli pragniesz ożywić jadalnię, warto postawić na obrazy do pokoju, w intensywnych kolorach – może to być zapierający dech w piersiach pejzaże z tropikalną plażą, albo pełne świeżości i delikatności obrazy na płótnie z motywami kwiatowymi. Z kolei nutkę elegancji i nowoczesności do salonu, biura czy restauracji wniesiesz dzięki obrazom w stonowanych barwach, w szczególności w modnej ostatnio wersji czarno-białej. W takim przypadku sprawdzą się intrygujące kompozycje geometryczne albo sentymentalne obrazy na ścianę przedstawiające wielkie metropolie. Odwiedź naszą kolekcję i sprawdź, jakie możliwości dają obrazy.

Obrazy

10 373 produktów

Intrygujące wzory, urzekające kolory oraz doskonała technika wykonania – zapraszamy do świata obrazów Stiledo! Szeroki wybór motywów to owoc nieograniczonej fantazji i wysublimowanego zmysłu artystycznego naszych designerów. Niezależnie od stylistyki, w jakiej utrzymane jest Twoje wnętrze, w naszej galerii znajdziesz dekorację dopasowaną do Twoich potrzeb, a każde płótno Stiledo podaruje Ci wyjątkowe doznania wizualne.