Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Zestawy plakatów – domowa galeria ścienna

Ze ścian Twojego mieszkania wieje nudą, a Tobie brakuje pomysłów dekoratorskich? Skorzystaj z gotowych rozwiązań Stiledo i wybierz gustowny zestaw plakatów, umiejętnie dobrany przez naszych utalentowanych designerów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy wyjątkowe kompozycje ścienne, które odświeżą wygląd każdego wnętrza lub dopiero zdefiniują jego styl. Każdy zestaw plakatów został dobrany pod kątem motywu przewodniego, kolorystyki lub stylu, co ułatwi Ci idealne dopasowanie kompozycji do wnętrza. Proste i efektowne rozwiązania są tym, co lubimy najbardziej – nie wymagają wysiłku z naszej strony, a rezultat końcowy zapewni nam pełne zachwytu spojrzenia pozostałych domowników oraz gości. Galeria plakatów sprawdzi się w każdym wnętrzu – w naszej ofercie znajdziesz zarówno sety monochromatyczne, jak i zestawy pełne intensywnych kolorów. Motywy botaniczne czy kwiatowe, napisy motywujące, pełne gracji sylwetki tancerzy, oryginalne abstrakcje, najdoskonalsze dzieła natury czy tętniące życiem metropolie – każdy zestaw plakatów na ścianę zapewni Ci znakomitą ucztę wizualną.

Galeria obrazów - kompozycja ścienna o hipnotyzującym uroku

Galeria plakatów wciąż plasuje się w czołówce aranżacyjnych trendów, ale dobór pasujących do siebie dekoracji stanowi dla większości osób prawdzie wyzwanie. Nie pozostawiaj tej decyzji przypadkowi i zaufaj naszym specjalistom, którzy wyselekcjonowali najpiękniejsze wzory i połączyli je w gustowne konfiguracje ścienne. Zachwycające w swojej prostocie, intrygujące w formie kompozycji – zestaw plakatów jest ponadczasowym rozwiązaniem aranżacyjnym, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających estetów. Każdy zestaw plakatów na ścianę, dostępny w ofercie Stiledo, składa się z jakościowych produktów o różnorodnych rozmiarach i motywach wyeksponowanych w pozycji pionowej lub poziomej. Oprawione w czarną ramę, a niektóre z nich wzbogacone eleganckim passe-partout tworzą niezwykle stylową całość. Zestaw plakatów do salonu to również znakomity sposób, by spersonalizować tę wyjątkową przestrzeń, w której spędzamy cenne chwile w gronie rodziny lub przyjaciół. Pokaż co Ci w duszy gra i postaw na dekoracje ścienne o ogromnej sile przekazu i zachwycającym efekcie wizualnym.

Galerie ścienne

208 produktów

Galerie ścienne królują w ostatnich miesiącach na najpopularniejszych lifestyle'owych blogach i... oczywiście na Instagramie! Nie dziwi nas to: nic tak nie dodaje uroku pomieszczeniu, jak skomponowany ze smakiem i wyczuciem estetyki zestaw plakatów. Ścienne galerie idealnie prezentują się nad kanapą w salonie czy nad łóżkiem w sypialni, ale z powodzeniem możesz wykorzystać je również w mniej oczywistych miejscach: w gabinecie, przedpokoju, a nawet kuchni!
Zestaw plakatów Balet

Zestaw plakatów "Balet"

Cena od: 378,00 zł
Zestaw plakatów Ptaki II

Zestaw plakatów "Ptaki II"

Cena od: 387,00 zł
Zestaw plakatów Balet II

Zestaw plakatów "Balet II"

Cena od: 278,00 zł