Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapeta z mapą świata – modna dekoracja dla miłośników podróży

Uwielbiasz poznawać nowe miejsca i podróżowanie jest Twoją pasją? Jeśli chcesz podkreślić swoją pasję poprzez odpowiedni wystrój wnętrza, to polecamy wyjątkową kolekcję fototapet z mapami świata z galerii stiledo. Nowoczesne dekoracje ścienne inspirowane motywami kartograficznymi z pewnością zachwycą zapalonych podróżników i miłośników turystyki. Fototapeta z mapą przedstawia precyzyjnie odwzorowane lądy, morza i kontynenty. Gama kolorystyczna naszych dekoracyjnych map na ścianę jest bardzo szeroka – od klasycznych, poprzez biało-czarne, aż do intensywnych, nasyconych barw. Fototapeta na wymiar mapa świata może ozdobić salon, jadalnię, sypialnię lub pokój nastolatka. Świetnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale także w gabinecie, w szkole językowej lub w biurze podróży. Ten modny dodatek roztacza przed nami niezmierzone przestrzenie świata i skłania do planowania bliższych i dalszych podróży. Oprócz właściwości dekoracyjnych, fototapeta z mapą świata posiada również walory edukacyjne, pozwalając zaznajomić się z geografią. Zachęcamy do obejrzenia kolekcji modnych fototapet Mapy świata w sklepie stiledo.

Fototapeta z mapą świata – do salonu, biura i pokoju nastolatka

Mapa świata na ścianę w pierwszym momencie kojarzy nam się najczęściej stereotypowo, ze szkolnymi lekcjami geografii. Tymczasem motywy kartograficzne posiadają spory potencjał dekoracyjny i będą świetnie prezentować się w różnego typu wnętrzach. W galerii stiledo figuruje bogata oferta fototapet z mapami, która zachwyci miłośników nowoczesnego designu. Naszą kolekcję zainspirowały zarówno klasyczne mapy polityczne i fizyczne, jak i styl vintage oraz akwarele czy grafika komputerowa. Osobną grupę produktów stanowi fototapeta z mapą świata dla dzieci, która oprócz oceanów i zarysów kontynentów przedstawia statki, samoloty i kolorowe zwierzątka. Model tapety z flagami oraz nazwami poszczególnych państw i stolic świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka, nie tylko jako modny dodatek, ale również jako cenna pomoc w lekcjach geografii. Do biura lub gabinetu polecamy elegancką fototapetę w klasycznych kolorach czerni i bieli. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją fototapet ściennych Mapy świata, które z pewnością zachęcą was do podróżowania i odkrywania świata.

Fototapety - Mapy świata

5 produktów

Wszystkim globtroterom i miłośnikom podróży proponujemy wyjątkową dekorację! Fototapeta z mapą świata przypomni Wam o odbytych już wyprawach, przywoła wspomnienia przeżytych przygód, ale również zainspiruje do realizacji planów wyjazdowych, które nadal cierpliwie czekają na realizację. Stiledo oferuje niepowtarzalne fototapety z mapami w różnych odsłonach – o żywej kolorystyce, w stylu vintage i eleganckie wzory czarno-białe.