Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety pejzaże: efektowne dekoracje w stiledo

Krajobrazy to motyw, który zawsze cieszył się ogromną popularnością. Dekoracje ścienne przedstawiające pejzaże podobają się prawie każdemu. Nie mogło zabraknąć ich także w naszym sklepie. Z myślą o miłośnikach efektownych i uniwersalnych dekoracji w większym formacie, przygotowaliśmy kolekcję obejmującą fototapety pejzaże, dzięki którym możesz wnieść do Twojego wnętrza piękno otaczającej Cię przyrody. Wielkoformatowe dekoracje sprawia, że na Twojej ścianie pojawi się malowniczy las, ośnieżony górski szczyt lub skąpana w słońcu, tropikalna plaża. Oferujemy zarówno fototapety widoki w żywych, intensywnych barwach, jak i dekoracje w bardziej stonowanych kolorach. W bogatej palecie propozycji z pewnością znajdziesz dekorację odpowiadającą Twoim preferencjom i potrzebom. Chcesz upiększyć swoją przestrzeń i stworzyć w niej przyjemną atmosferą, ale przeraża Cię wizja malowania ścian, remontów czy innych pracochłonnych zabiegów? W takim przypadku oryginalna fototapeta krajobraz z kolekcji stiledo będzie strzałem w dziesiątkę!

Fototapety widoki: pomysł na każde wnętrze

Fototapeta z krajobrazem to pomysł na dekorację praktycznie każdego wnętrza. Możesz zastosować ją jako uzupełnienie aranżacji salonu, jadalni czy kuchni. Trzeba tylko wybrać odpowiedni motyw i kolor, mając na uwadze własny gust i pożądany efekt. W przypadku sypialni czy kącika przeznaczonego na relaks sprawdzi się fototapeta z górami. czy dekoracja przedstawiająca zapierający dech w piersiach, leśny wodospad. Jeśli chcesz ocieplić wnętrze i wnieść do niego nutkę romantyzmu, możesz postawić na dekoracje z zachodem słońca. Ciekawym pomysłem na nieco egzotyczny salon będzie fototapeta z motywem afrykańskim. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Jeśli zależy Ci na nietypowym efekcie wizualnym, odwiedź także naszą kolekcję fototapet 3D, w której nie brakuje dekoracji z pejzażami. Fototapety 3D krajobrazy nadadzą wnętrzu niezwykłego charakteru i powiększą optycznie małą przestrzeń. Jeśli podobają Ci się krajobrazy, warto odwiedzić także naszą kolekcję obrazów i plakatów z pejzażami.

Fototapety - Krajobrazy

135 produktów

Dopełnij aranżację swojego domu fototapetą z pięknym krajobrazem i bądź bliżej natury każdego dnia! Piękne pejzaże górskie, soczysta zieleń lasów, czy romantyczny zachód słońca na plaży to widoki, które sprzyjają relaksowi i pozwolą Ci oderwać się od pędu dnia codziennego. Odkryj zapierające dech w piersiach scenerie fototapet z motywami natury od Stiledo i wprowadź odrobinę piękna do swojego mieszkania.
Fototapeta Zimowy las

Fototapeta "Zimowy las"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Na plaży

Fototapeta "Na plaży"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Leśny potok

Fototapeta "Leśny potok"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Preah Khan

Fototapeta "Preah Khan"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Polny ptaszek

Fototapeta "Polny ptaszek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Na biwaku

Fototapeta "Na biwaku"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Wilgotny Las

Fototapeta "Wilgotny Las"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Zamkowe okno

Fototapeta "Zamkowe okno"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Fauna Afryki

Fototapeta "Fauna Afryki"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Poranna mgła

Fototapeta "Poranna mgła"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Reggae Falls

Fototapeta "Reggae Falls"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Piękna zorza

Fototapeta "Piękna zorza"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Arkana chmur

Fototapeta "Arkana chmur"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Beztroski raj

Fototapeta "Beztroski raj"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Cudowny las

Fototapeta "Cudowny las"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Mroczny las

Fototapeta "Mroczny las"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Wodospad ciszy

Fototapeta "Wodospad ciszy"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Serce lasu

Fototapeta "Serce lasu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Rajska iluzja

Fototapeta "Rajska iluzja"

Cena od: 119,00 zł