Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety - imitacja drewna, cegły i kamienia

W aranżacji i dekoracji wnętrz dużą popularnością cieszą się obecnie materiały naturalne – drewno, cegła czy kamień. Niestety, ściana z prawdziwej cegły czy kamienia to rozwiązania pracochłonne, wymagające nieraz skomplikowanych operacji i sporych nakładów finansowych. Możemy jednak zastąpić prawdziwy budulec fototapetą imitującą drewno, kamień czy cegłę. Tego typu pomysły znajdziesz w naszej kolekcji fototapet. Fototapeta cegła czy inna dekoracja imitująca materiały naturalne wygląda bardzo realistycznie.Oryginalna fototapeta drewno lub imitacja cegły na ścianę zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Niezależnie od wybranego motywu, będzie przyciągać uwagę i zaskoczy pozytywnie Twoich gości. Nasze fototapety, oprócz walorów estetycznych, mają także zalety praktyczne: są łatwe w użyciu, można też zmienić ich położenie. Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań w dekoracji wnętrza, odwiedź naszą kolekcję i korzystaj z możliwości, jakie stwarza odpowiednio dobrana fototapeta z motywem cegły czy fototapeta drewno.

Cegła na ścianie - modny trend w dekoracji

Oferowane przez nas fototapety imitujące materiały naturalne doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Fototapeta imitacja cegły sprawdzi się zwłaszcza w przypadku wnętrz industrialnych, w tym tak zwanych loftów, co nie oznacza, że nie możesz jej zastosować w bardziej klasycznych aranżacjach. Jeśli zależy Ci na minimalistycznej dekoracji z nutką elegancji, warto postawić na imitację białej cegły na ścianie. Z kolei fototapety z czerwonym, ceglanym murem spełnią oczekiwania miłośników bardziej klasycznych dekoracji i pozwolą na optyczne powiększenie wnętrza. Fototapeta deski to dobry pomysł na uzupełnienie modnych obecnie aranżacji w stylu skandynawskim. Tego typu dekoracje pozwolą Ci na stworzenie przyjemnej, świeżej atmosfery w Twoich czterech ścianach i sprawią, że poczujesz się bliżej natury. Fototapety imitujące cegłę, kamień czy drewno sprawdzą się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także w przypadku biur, restauracji i innych lokali. Możliwości jest naprawdę sporo.

Fototapety - Imitacje i efekty

8 produktów

Fototapety imitujące struktury takie jak cegła, drewno czy kamień są ostatnio jednym z najbardziej żywych trendów w dekoracji wnętrz. Idealnie podkreślają charakter domów urządzonych w stylu nowoczesnym (np. efekt betonu na ścianach industrialnych loftów), ale świetnie wpiszą się również w klimat wnętrz bardziej tradycyjnych. Może urzeknie Cię efekt czerwonej lub bielonej cegły - albo ocieplająca wnętrze fototapeta z efektem drewna?