Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety - imitacja drewna, cegły i kamienia

W aranżacji i dekoracji wnętrz dużą popularnością cieszą się obecnie materiały naturalne – drewno, cegła czy kamień. Niestety, ściana z prawdziwej cegły czy kamienia to rozwiązania pracochłonne, wymagające nieraz skomplikowanych operacji i sporych nakładów finansowych. Możemy jednak zastąpić prawdziwy budulec fototapetą imitującą drewno, kamień czy cegłę. Tego typu pomysły znajdziesz w naszej kolekcji fototapet. Fototapeta cegła czy inna dekoracja imitująca materiały naturalne wygląda bardzo realistycznie.Oryginalna fototapeta drewno lub imitacja cegły na ścianę zmieni Twoje wnętrze nie do poznania. Niezależnie od wybranego motywu, będzie przyciągać uwagę i zaskoczy pozytywnie Twoich gości. Nasze fototapety, oprócz walorów estetycznych, mają także zalety praktyczne: są łatwe w użyciu, można też zmienić ich położenie. Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań w dekoracji wnętrza, odwiedź naszą kolekcję i korzystaj z możliwości, jakie stwarza odpowiednio dobrana fototapeta z motywem cegły czy fototapeta drewno.

Cegła na ścianie - modny trend w dekoracji

Oferowane przez nas fototapety imitujące materiały naturalne doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Fototapeta imitacja cegły sprawdzi się zwłaszcza w przypadku wnętrz industrialnych, w tym tak zwanych loftów, co nie oznacza, że nie możesz jej zastosować w bardziej klasycznych aranżacjach. Jeśli zależy Ci na minimalistycznej dekoracji z nutką elegancji, warto postawić na imitację białej cegły na ścianie. Z kolei fototapety z czerwonym, ceglanym murem spełnią oczekiwania miłośników bardziej klasycznych dekoracji i pozwolą na optyczne powiększenie wnętrza. Fototapeta deski to dobry pomysł na uzupełnienie modnych obecnie aranżacji w stylu skandynawskim. Tego typu dekoracje pozwolą Ci na stworzenie przyjemnej, świeżej atmosfery w Twoich czterech ścianach i sprawią, że poczujesz się bliżej natury. Fototapety imitujące cegłę, kamień czy drewno sprawdzą się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także w przypadku biur, restauracji i innych lokali. Możliwości jest naprawdę sporo.

Fototapety - Imitacje i efekty

66 produktów

Fototapety imitujące struktury takie jak cegła, drewno czy kamień są ostatnio jednym z najbardziej żywych trendów w dekoracji wnętrz. Idealnie podkreślają charakter domów urządzonych w stylu nowoczesnym (np. efekt betonu na ścianach industrialnych loftów), ale świetnie wpiszą się również w klimat wnętrz bardziej tradycyjnych. Może urzeknie Cię efekt czerwonej lub bielonej cegły - albo ocieplająca wnętrze fototapeta z efektem drewna?
Fototapeta Kafle

Fototapeta "Kafle"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Zamkowe okno

Fototapeta "Zamkowe okno"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Blisko natury

Fototapeta "Blisko natury"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Ukryta natura

Fototapeta "Ukryta natura"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Kamienny zamek

Fototapeta "Kamienny zamek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stara winnica

Fototapeta "Stara winnica "

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pieśń czasu

Fototapeta "Pieśń czasu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Szare deski

Fototapeta "Szare deski"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Kolorowy sport

Fototapeta "Kolorowy sport"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Smugi czasu

Fototapeta "Smugi czasu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stary mur

Fototapeta "Stary mur"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Szara dama

Fototapeta "Szara dama"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Okno na raj

Fototapeta "Okno na raj"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biała iluzja

Fototapeta "Biała iluzja"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Tęczowy mur

Fototapeta "Tęczowy mur"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stara sosna

Fototapeta "Stara sosna "

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stara władza

Fototapeta "Stara władza"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Wyczucie stylu

Fototapeta "Wyczucie stylu"

Cena od: 119,00 zł