Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety do sypialni – nadaj swoim ścianom wyjątkowy styl!

Dlaczego sypialnia jest miejscem tak ważnym i wyjątkowym? To właśnie w niej spędzamy jedną trzecią swojego życia regenerując siły po minionym dniu. Jej wystrój powinien więc być delikatny i sprzyjać relaksowi. Najlepiej sprawdzą się w niej spokojne kolory i wzory, które nie będą obciążać wnętrza. Warto dobrze zastanowić się nad tym, jakie meble, materiały czy dodatki zdecydujemy się tam umieścić. Fototapety i tapety do sypialni od stiledo to świetna propozycja dla wszystkich miłośników stylowych dekoracji ściennych. Wzory do tej kolekcji zostały skrupulatnie wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie! Każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy i będzie stanowił niesamowitą dekorację w Twoim domu! Nasze fototapety do sypialni wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i głęboką kolorystyką. Flizelina, z której zostały wykonane jest materiałem ekologicznym, odpornym na zabrudzenia i bezzapachowym, dzięki czemu świetnie nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu, nawet w sypialni.

Fototapety do sypialni – dekoracja do każdego wnętrza

Chciałbyś, aby Twoja sypialnia wyglądała stylowo i ponadczasowo? A może brakuje Ci elementu dekoracyjnego, który zdefiniuje charakter tego pomieszczenia? Fototapety do sypialni oferują cały wachlarz różnych możliwości aranżacyjnych. Mogą być one umieszczone na całej ścianie lub można użyć jedynie jednego pasa na jej fragmencie i stworzyć unikatowy efekt. Dzięki wygodnym pasom o szerokości 50 cm montaż naszych fototapet do sypialni jest dziecinnie łatwy. W tej kolekcji znajdują się liczne wzory o różnorodnej kolorystyce, co pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego motywu do wystroju i stylistyki swojego mieszkania. Prezentujemy tu m.in. wzory z kwiatami, pięknymi krajobrazami, panoramami miast, mapami świata czy też motywy 3D. Każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie! Fototapeta do sypialni to nowoczesna dekoracja ścienna, którą będziesz mógł cieszyć się latami. Odkryj wszystkie nasze wzory i zainspiruj się do zmian!

Fototapety do sypialni

74 produktów

Najbardziej intymna przestrzeń w Twoim domu wymaga odpowiedniej oprawy. Sypialnia to miejsce, które powinno być synonimem relaksu, odpoczynku i kojącego snu, dlatego aranżując tę przestrzeń warto skupić się nie tylko na wygodnym łóźku i nastrojowym oświetleniu, ale również na odpowiedniej dekoracji. Odkryj inspirujące wzory fototapet do sypialni od Stiledo i znajdź motyw, który odmieni oblicze Twojego wnętrza!
Fototapeta Na plaży

Fototapeta "Na plaży"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pocałunek

Fototapeta "Pocałunek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Letni wieczór

Fototapeta "Letni wieczór"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Zamkowe okno

Fototapeta "Zamkowe okno"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Ukryta natura

Fototapeta "Ukryta natura"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pieśń czasu

Fototapeta "Pieśń czasu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stary mur

Fototapeta "Stary mur"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Oceany bieli

Fototapeta "Oceany bieli"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Wodospad ciszy

Fototapeta "Wodospad ciszy"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Rajska iluzja

Fototapeta "Rajska iluzja"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biała iluzja

Fototapeta "Biała iluzja"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biały tunel

Fototapeta "Biały tunel"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stara sosna

Fototapeta "Stara sosna "

Cena od: 119,00 zł