Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety do salonu

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Stanowi on często miejsce odpoczynku w gronie domowników i spotkań ze znajomymi. Aby Twoje wnętrze mogło spełniać wymienione funkcje, powinieneś zadbać o jego wystrój. Salon stanowi wizytówkę domu, jego wystrój świadczy o guście i zainteresowaniach domowników. Wygodne sofy, fotele i różnego rodzaju sprzęty nie wystarczą – w aranżacji salonu nie możemy zapomnieć o dekoracjach ściennych. Jeśli nie wiesz, jak udekorować wnętrze, w naszym sklepie stiledo znajdziesz ciekawe inspiracje. Jedną z możliwości są fototapety do salonu – dodatki, które spełnią oczekiwania osób marzących o wielkoformatowej dekoracji w nowoczesnym stylu. W naszej kolekcji proponujemy dekoracje ścienne z najróżniejszymi motywami. Możesz postawić na tapety do salonu z pejzażami, ukazującymi piękno dzikiej przyrody lub wielkomiejskiej architektury. Inne propozycje to mapy świata czy kompozycje geometryczne. Tanie fototapety do salonu to bogactwo motywów, wśród których z pewnością znajdziesz dekorację najlepiej odpowiadającą Twoim preferencjom.

Tapety do salonu: nowoczesne dekoracje w stiledo

Twój salon wydaje Ci się nudny? Marzysz o wnętrzu z klasą? Szukasz niebanalnej dekoracji ściennej, która podkreśli Twoje zainteresowania i pasje? Nowoczesne tapety do salonu, oferowane w sklepie stiledo, z pewnością będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Musisz tylko odpowiednio wybrać motyw i kolor. Jeśli szukasz eleganckiej dekoracji ściennej, która podkreśli nowoczesny styl Twojej aranżacji, dobrym pomysłem będzie fototapeta do salonu, przedstawiająca pejzaż, czy kompozycja geometryczna w wersji czarno-białej. Jeśli natomiast marzysz o radosnym i pełnym świeżości wnętrzu, postaw na kolorowe dekoracje inspirowane pięknem przyrody: mogą to być fototapety z intensywnie zieloną dżunglą lub skąpaną w słońcu tropikalną plażą. Pamiętaj, że fototapeta do salonu to tylko jedna z możliwości w zakresie aranżacji najbardziej reprezentacyjnego pomieszczenia w Twoim domu. Zachęcamy Cię do zapoznania się także z naszą kolekcją obrazów i plakatów. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby móc cieszyć się stylową dekoracją w nowoczesnym stylu!

Fototapety do salonu

39 produktów

Pokój dzienny: miejsce odpoczynku, rodzinnych spotkań, relaksu przy kawie czy dobrej książce. Niezależnie od tego, czy Twoje życie rodzinne skupia się wokół telewizora, kawowego stolika czy ogromnej kanapy - salon to pokój, który zasługuje na przemyślaną i efektowną dekorację! Zainspiruj się naszymi oryginalnymi fototapetami stworzonymi przez profesjonalnych designerów - może jedna z naszych propozycji zagości na ścianach Twojego salonu?
Fototapeta Ciepło domowe

Fototapeta "Ciepło domowe"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Kamienny zamek

Fototapeta "Kamienny zamek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Letni zachwyt

Fototapeta "Letni zachwyt"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Piaskowa mapa

Fototapeta "Piaskowa mapa"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Uwolnij mnie!

Fototapeta "Uwolnij mnie!"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Kule w tunelu

Fototapeta "Kule w tunelu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pergola

Fototapeta "Pergola"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Old motel

Fototapeta "Old motel"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Rzym: panorama

Fototapeta "Rzym: panorama"

Cena od: 123,68 zł
Fototapeta Morska bryza

Fototapeta "Morska bryza"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pustynna burza

Fototapeta "Pustynna burza"

Cena od: 119,00 zł