Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety młodzieżowe

Wybór dekoracji ściennych do pokoju nastolatka nie jest łatwym zadaniem. Aranżując takie wnętrze trzeba mieć bowiem na uwadze często zmieniające się preferencje i zainteresowania młodych ludzi. W stiledo pokażemy Ci, jak w prosty i efektowny sposób upiększyć pokój nastolatka, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych operacji. Wyzwaniu temu pomogą sprostać fototapety młodzieżowe, zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Wśród oferowanych przez nas wielkoformatowych dekoracji nie brakuje fototapet z mapami świata, pejzażami, motywami abstrakcyjnymi czy zwierzętami. Kolorowe dekoracje ścienne pomogą ożywić pokój nastolatka i stworzyć w nim radosną atmosferę. Z kolei fototapety do pokoju młodzieżowego w bardziej intensywnych kolorach wniosą nutkę elegancji do wnętrza. Możliwości jest zatem sporo. Niezależnie od wybranego motywu i gamy kolorów, fototapety dla młodzieży wywieją nudę z wnętrza i umożliwią stworzenie sympatycznej atmosfery sprzyjającej nauce czy ulubionym aktywnościom w czasie wolnym.

Fototapety do pokoju młodzieżowego: pomysł na wyrażenie siebie

Młodzi ludzie w swoich wnętrzach chętnie otaczają się przedmiotami, które wyrażają ich samych. Sposobem na personalizację wnętrza, oprócz plakatów czy kolekcji zdjęć, mogą być niebanalne fototapety. Poprzez fototapety dla młodzieży można stworzyć niebanalną aranżację, podkreślając nie tylko własne zainteresowania, ale także podejście do życia. Jeśli Twój nastolatek interesuje się kosmosem, powinny przypaść mu do gustu fototapety przedstawiające galaktykę. Z kolei sposobem na pokazanie sportowej pasji będą fototapety dla nastolatków przedstawiające piłkarzy albo boisko do gry w piłkę nożną. Młodych podróżników i miłośników geografii mogą zainteresować fototapety z mapami świata, łączące walor estetyczny z edukacyjnym. Tego typu dekoracje pomogą w przyswajaniu nazw i położenia kontynentów oraz poszczególnych krajów. Dekoracją pełniącą także funkcję pomocy naukowej są fototapety młodzieżowe z wzorami matematycznymi. To tylko niektóre z możliwości dekoracyjnych. Niebanalna fototapeta sprawdzi się także jako prezent z okazji Świąt czy urodzin. Jeśli szukasz sposobów na niebanalny pokój młodzieżowy, nie ograniczaj się do kolekcji fototapet – zapraszamy Cię także do zapoznania się z naszymi plakatami i obrazami!

Fototapety do pokoju młodzieżowego

61 produktów

Dekoracja pokoju młodzieżowego to wyjątkowo trudne wyzwanie - jednak dobrze dobrana fototapeta nawet tam pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat i idealnie wpisać się w styl pomieszczenia. Graffiti, mapy świata, nowoczesne motywy geometryczne, panoramy miejskie, kosmos czy wzory abstrakcyjne będą znakomitym dopełnieniem aranżacji pokoju nastolatka - a nawet manifestacją konkretnych zainteresowań, pasji i stylu życia.
Fototapeta Kolorowy sport

Fototapeta "Kolorowy sport"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Oceany bieli

Fototapeta "Oceany bieli"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Orbis Terrarum

Fototapeta "Orbis Terrarum"

Cena od: 106,52 zł
Fototapeta Kraje świata

Fototapeta "Kraje świata"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Galaktyka

Fototapeta "Galaktyka"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Mgławica

Fototapeta "Mgławica"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biały duet

Fototapeta "Biały duet"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Tęczowy mur

Fototapeta "Tęczowy mur"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Mapa świata

Fototapeta "Mapa świata"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Smoczy zamek

Fototapeta "Smoczy zamek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Potok myśli

Fototapeta "Potok myśli"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Berlin nocą

Fototapeta "Berlin nocą"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Paper birds

Fototapeta "Paper birds"

Cena od: 123,68 zł