Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety dla dzieci

Dzieciństwo to czas beztroski, radości i pasjonującego odkrywania świata. Odważni rycerze, piękne księżniczki, dobre wróżki czy wesołe zwierzątka – to właśnie bohaterowie bajek są nieodzownymi kompanami zabaw naszych maluchów. Fototapety dla dzieci dostępne w galerii stiledo, zamienią pokój Twojego dziecka w magiczną przestrzeń i wypełnią go kolorem oraz pozytywną energią. Udekorowane w ten sposób wnętrze będzie przepustką do świata fantazji, rozwinie wyobraźnię malucha i pozwoli mu kreatywnie podchodzić do życia. W naszym szerokim asortymencie uwzględniliśmy potrzeby obu płci, więc znajdziesz tu zarówno fototapety dla dziewczynek jak i chłopców. W trosce o zdrowie naszych najmłodszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty stiledo spełniały najwyższe standardy. Nasze fototapety dla dzieci produkowane są przy użyciu ekologicznych tonerów, pozbawionych substancji zapachowych. Bez obaw możesz używać ich do dekoracji ścian w pokoju malucha, który z pewnością doceni Twoje starania i odwdzięczy Ci się wielkim uśmiechem!

Fototapeta dla dzieci - pomysłowe rozwiązanie na dekorację kącika zabaw

Fototapety do pokoju dziecięcego to doskonały wybór dla każdego rodzica, który poszukuje szybkiego sposobu na udekorowanie przestrzeni przeznaczonej dla malucha. W kolekcji fototapety dla dzieci znajdziesz wiele dostępnych rozmiarów, które z łatwością dopasujesz do wielkości ściany w pokoju Twojej pociechy. Nawet jeśli nie posiadasz umiejętności dekoratorskich, przyklejenie dekoracji nie przysporzy Ci żadnych trudności. Fototapety dla dzieci to również wspaniały sposób na podzielenie pokoju na strefy funkcjonalne i wyznaczenie miejsca do zabawy, nauki czy odpoczynku. Dzięki technologii Full HD nasze produkty charakteryzują się nasyconymi kolorami oraz grafikami doskonałej jakości. W pokoju malucha ściany bez wyrazu nie mają prawa bytu, a każda fototapeta dla dzieci z naszej oferty zachwyca intensywnością barw oraz fantazyjnymi wzorami. Pozwól swojemu dziecku zgłębiać tajniki podwodnego świata lub odkryć egzotyczną dżunglę i jej sympatycznych mieszkańców. Fototapety dla dzieci stiledo doskonale wpisują się w oczekiwania estetyczne małego człowieka i są dowodem na to, że fantazja nie ma granic!

Fototapety do pokoju dziecka

16 produktów

Jeśli chodzi o wystrój pokoju dziecięcego, to dekoracja w postaci fototapety może się tu okazać strzałem w dziesiątkę! Motywy pobudzające dziecięcą wyobraźnię, zachwycające feerią barw idealnie zaprezentują się na całej powierzchni ściany. Postacie z bajek, wesołe zwierzątka czy kolorowe mapy świata to tylko kilka z naszych propozycji motywów dekoracyjnych dla pokoju dziecięcego - daj się zainspirować!