Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety do jadalni

Jadalnia, podobnie jak inne pomieszczenia w domu, wymaga odpowiedniej aranżacji. Poprzez odpowiedni wystrój jadalni można umilić sobie czas spędzany na spożywaniu posiłków i rozmowach z najbliższymi. Aby nadać wnętrzu nowego charakteru i cieszyć się przyjemną atmosferą, nie trzeba podejmować skomplikowanych i pracochłonnych zabiegów – wystarczy sięgnąć po efektowną dekorację ścienną. Jedną z naszych propozycji w tym zakresie są fototapety i tapety do jadalni – nowoczesne dekoracje, dzięki którym możesz upiększyć całą ścianę, a nie tylko jej fragment. W naszej kolekcji, zaprojektowanej w oparciu o najnowsze trendy, znajdziesz fototapety do jadalni zróżnicowane pod względem motywu. Proponujemy Ci pejzaże, mapy świata, motywy geometryczne oraz imitacje materiałów naturalnych. W przypadku małej jadalni warto sięgnąć po tapety do jadalni z efektem 3D, dzięki którym można powiększyć optycznie wnętrze. To tylko niektóre z naszych propozycji. W naszej kolekcji z pewnością znajdziesz fototapetę do jadalni najlepiej odpowiadającą Twojemu gustowi i pasującą do Twojego wnętrza.

Tapety do jadalni: odkryj moc kolorów we wnętrzu

Fototapety do jadalni znajdą zastosowanie różnych wnętrzach, zarówno w zdecydowanie nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Musisz tylko wybrać najlepszą dla siebie dekorację. Oprócz wzoru, bardzo ważna jest odpowiednia kolorystyka. Pamiętaj, że kolory mają duże znaczenie psychologiczne – w przypadku jadalni warto postawić chociażby na barwy pobudzające apetyt. Sprawdzą się tutaj czerwień i kolor pomarańczowy. Dobrym pomysłem będzie fototapeta do jadalni przedstawiająca papryczki. Jeśli chcesz poczuć się bliżej natury i wnieść świeżość do Twojego wnętrza, możesz postawić na dekoracje z dużą ilością zieleni, w postaci efektownego krajobrazu czy kompozycji roślinnej. A może odpowiadają Ci bardziej stonowane kolorystycznie fototapety do jadalni z nutką elegancji? W tym przypadku warto sięgnąć po niebanalne imitacje materiałów naturalnych – takich, jak kamień czy cegła. Jeśli szukasz prostego sposobu na efektowną zmianę wystroju jadalni, nie ograniczaj się do fototapet – zobacz też nasze obrazy i plakaty!

Fototapety do jadalni

34 produktów

Jedzenie to jedna z największych przyjemności w życiu człowieka. A nic tak nie pobudza apetytu, jak efektowny sposób podania naszych ulubionych dań, doborowe towarzystwo i... miły dla oka wystrój jadalni! Dzięki Stiledo z łatwością dobierzesz fototapetę odpowiednią do każdego rodzaju wnętrza. Co powiesz na orzeźwiającą, limonkową zieleń albo optycznie powiększającą przestrzeń tapetę 3D? Daj się zainspirować!
Fototapeta Serce lasu

Fototapeta "Serce lasu"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Szara dama

Fototapeta "Szara dama"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Czerwone kulki

Fototapeta "Czerwone kulki"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Mandala

Fototapeta "Mandala"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Poranny spacer

Fototapeta "Poranny spacer"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Miejska plaża

Fototapeta "Miejska plaża"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Pergola

Fototapeta "Pergola"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Butelki (tło)

Fototapeta "Butelki (tło)"

Cena od: 123,68 zł
Fototapeta Chicago street

Fototapeta "Chicago street"

Cena od: 123,68 zł
Fototapeta Gipsowe kwiaty

Fototapeta "Gipsowe kwiaty"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Cegła

Fototapeta "Cegła"

Cena od: 123,68 zł