Darmowa wysyłka od 149 zł

  • <%= message %>

Fototapety 3D – nowy wymiar dekoracji ściennej

W ostatnich latach w kinach standardem stały się seansy 3D, coraz bardziej popularne stają się również okulary VR, które pozwalają nam przenieść się na chwilę do alternatywnej rzeczywistości. Słowem, trójwymiarowość wkroczyła tam, gdzie do tej pory królował płaski obraz, a trend ten widoczny jest także w wystroju wnętrz. Fototapety 3D na ścianę to innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne dla odważnych osób, które nie boją się eksperymentować. Stanowią one znakomite dopełnienie nowoczesnego mieszkania. Dzięki wieloplanowości i pomysłowemu wykorzystaniu zasad perspektywy fototapety ścienne 3D tworzą wrażenie głębi. Wśród wielu intrygujących wzorów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz m.in. fantazyjne obrazy, które nadadzą pomieszczeniu magiczny klimat, motywy abstrakcyjne i geometryczne przypominające portal do innego wymiaru oraz piękne widoki, jakie chcielibyśmy podziwiać codziennie za oknem. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, ważne jest właściwe dopasowanie dekoracji do wnętrza i koloru ścian. W naszym sklepie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferujemy fototapety na ścianę 3d w różnych odcieniach i stylach. Wybierz wzór tapety 3D dla siebie i zaskocz swoich gości oryginalną dekoracją ścienną!

Fototapety 3D do salonu, sypialni i kuchni

Udekorowanie małego mieszkania stanowi nie lada wyzwanie. W tym wypadku z pomocą przychodzą nasze fototapety powiększające wnętrze, które stwarzają wrażenie przestrzenności. Ciekawy wzór 3D pozwala osiągnąć efekt „przedłużenia” pomieszczenia. W naszej kolekcji znajdziesz m.in. fototapety 3d do sypialni, dzięki którym przeniesiesz się do innego świata. Oferujemy również robiące wrażenie nowoczesne tapety 3d do salonu. Fototapety przestrzenne z ciekawym efektem trójwymiarowości sprawdzą się także w pokoju młodzieżowym czy niewielkiej kuchni. Wrażenie głębi potęguje staranne wykonanie dekoracji. Dzięki oryginalnym wzorom, wysokiej jakości wydruku na flizelinie i wiernemu odwzorowaniu kolorów fototapety 3D „ożywają” we wnętrzu. Nowoczesne tapety 3D są tak efektowne, że na ścianie nie potrzeba już więcej dekoracji. Niewielkim kosztem pozwolą one zatem całkowicie odmienić wnętrze. Zapraszamy do naszej galerii, w której znaleźć można wiele wzorów i wariacji na temat fototapety w 3d!

Fototapety 3D

100 produktów

Fototapety z tej kolekcji - mimo iż są całkowicie gładkie - po nałożeniu na ścianę dają efekt trójwymiarowości. Wszystko to zasługa niebanalnego designu! Fototapety z efektem 3D to świetny pomysł wyjątkową na dekorację - a także na optyczne powiększenie przestrzeni w salonie, sypialni czy przedpokoju. Co przemawia do Ciebie bardziej: wizualizacje 3D, monumentalne panoramy miast, a może inspirujące pejzaże?
Fototapeta Pocałunek

Fototapeta "Pocałunek"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Czworościany

Fototapeta "Czworościany"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Zamkowe okno

Fototapeta "Zamkowe okno"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Tunel 3D

Fototapeta "Tunel 3D"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Bile

Fototapeta "Bile"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Źródło

Fototapeta "Źródło"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Teatr iluzji

Fototapeta "Teatr iluzji"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Beztroski raj

Fototapeta "Beztroski raj"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Cudowny las

Fototapeta "Cudowny las"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biała zagadka

Fototapeta "Biała zagadka"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Rajska iluzja

Fototapeta "Rajska iluzja"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Okno na raj

Fototapeta "Okno na raj"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Czerwone kulki

Fototapeta "Czerwone kulki"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Stalowa obrona

Fototapeta "Stalowa obrona"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Biały tunel

Fototapeta "Biały tunel"

Cena od: 119,00 zł
Fototapeta Białe miasto

Fototapeta "Białe miasto"

Cena od: 119,00 zł